ramka ramka ramka
ramka
 
  dom handlowy agro, góra urbanek, agrogóra   giełda rolna  
 
Strona główna odstęp line odstęp Dokumenty firmowe odstęp line odstęp Certyfikaty odstęp line odstęp Zboża odstęp line odstęp Mięso odstęp line odstęp Formularz kontaktowy odstęp line odstęp Kontakt odstęp line odstęp RODO odstęp
 
 
Dom Handlowy AGRO
Góra, Urbanek spółka jawna
93-118 Łódź ul.Wacława 38/40 lok.9

Tel. 42 684 24 12, 42 684 28 15,
42 684 60 72, 42 684 27 73
tel/fax. 42 663 96 37, 42 663 96 38
fax. 42 292 07 16
agro@domagro.pl

Dział zbożowy:
Monika Kwiatkowska
tel. 513 852 110
gg 52211402
monika_kwiatkowska@interia.pl

Joanna Nowakowska
tel kom. 662 150-502
gg: 25730596
agro1@onet.pl

Dział mięsny:
Anna Duś
tel kom. 517 870 820
skype: ania.agro
annadus@wp.pl

Justyna Lewandowska
tel. kom 501 929 379
skype: justynalewandowska.agro
justynalewandowska.agro@gmail.com

Karolina Poździej
tel kom. 517 492 966
skype: karolina.agro
karolina.pozdziej@wp.pl
 

Wieprzowinę kupię, wieprzowinę sprzedam - giełda rolna

Mięso wieprzowe
Prosimy o kontakt w celu uzyskania bieżącej oferty.
Lp

Nazwa

1.
Przodki wieprzowe duńskie lub polskie ,na świeżo lub mrożone,pakowane w pojemnik zwrotne po około 25 kg,palety bezzwrotne .
2.
Łopatka wieprzowa świeża 4D , obrobiona bez skóry , tłuszcz do 1 mm , bez kości , bez golonki,pakowana w pojemniki zwrotne,palety bezzwrotne.
3.
Karkówka wieprzowa z kością bez obróbki,krajowa,mrożona,z bieżącej produkcji,pakowana w polibloku na palecie,ostreczowana,palety bezzwrotne .
4.
Karkówka wieprzowa bez kości obrobiona ,krajowa,mrożona,z bieżącej produkcji,pakowana w polibloku na palecie,ostreczowana, lub w gołym bloku na palecie ostreczowana palety bezzwrotne
5.
Karkówka wieprzowa bez kości bez obróbki ,krajowa,mrożona,z bieżącej produkcji,pakowana w polibloku na palecie,ostreczowana, lub w gołym bloku na palecie ostreczowana ,palety bezzwrotne .
6.
Łopatka wieprzowa z kością i skórą bez golonki na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku lub gołym bloku układany na palecie,ostreczowany.
7.
Łopatka wieprzowa bez kości z tłuszczem zewnętrznym na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
8.
Golonka wieprzowa przednia z kością i skórką na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
9.
Golonka wieprzowa przednia bez kości i skóry na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
10.
Łopatka wieprzowa z golonką,kością i skórą,cięcie okrągłe typu tenis na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
11.
Łopatka wieprzowa bez kości,skóry i okrywy tłuszczowej na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
12.
Podgardle wieprzowe całe ze skórą na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
13.
Podgardle wieprzowe całe bez skóry na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
14.
Podgardle wieprzowe trójkąt ze skórą na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
15.
Podgardle wieprzowe trójkąt bez skóry na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
16.
Szynka wieprzowa 4D,bez golonki,bez tłuszczu na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
17.
Szynka wieprzowa ze skórą,golonka i kością,ciecie okrągłe na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
18.
Golonka wieprzowa tylna bez kości i skóry na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
19.
Szynka wieprzowa ze skórą bez kości na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
20.
Szynka wieprzowa 3D bez kości z golonka i tłuszczem na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
21.
22.
Głowy wieprzowe mrozone z tuczników z policzkami bez uszu,pakowane w polibloku lub gołym bloku,układane na palecie,ostreczowane,palety bezzwrotne
23.
Nogi wieprzowe przednie z tuczników na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
24.
Nogi wieprzowe tylne z tuczników na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
25.
Nogi wieprzowe mix z tuczników na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
26.
Nogi wieprzowe przednie z macior na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
27.
Nogi wieprzowe tylne z macior na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
28.
Nogi wieprzowe mix z macior na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
29.
Płuca wieprzowe na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
30.
Wątroba wieprzowa krajowa z tuczników na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
31.
Nerki wieprzowe krajowe z tuczników na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
32.
Serca wieprzowe,płukane bez korony na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
33.
Serca wieprzowe,płukane z koroną na świeżo lub mrożona,towar uzyskiwany z tuczników polskiego pochodzenia,towar pakowany : świeży w pojemniki na wymianę,mrożony:w polibloku,gołym bloku lub kartonie 10 – 15 kg układany na palecie,ostreczowany.
34.
35.
36.
37.
Tłuszcz twardy - tłuszcz wieprzowy drobny twardy mrożony pakowany w polibloki lub goły blok
38.
Skupujemy również towar II oraz III kategorii jest niepełnowartościowy np:krótki termin przydatności. Towar ten zazwyczaj jest przeznaczony do produkcji karmy dla zwierząt np:
serca.płuca,mielone kości,uszy,nerki,skórki

 

 
 
Strona główna odstęp line odstęp Dokumenty firmowe odstęp line odstęp Certyfikaty odstęp line odstęp Zboża odstęp line odstęp Mięso odstęp line odstęp Formularz kontaktowy odstęp line odstęp Kontakt odstęp
 
ramka
ramka ramka ramka
42 636